Oslavy a připomenutí letošních výročí FlagArt Monadria

20 let od naší první praporečnické show v rámci oslav Dne Brna v roce 2000. Po několikaletém zkoušení, bádání a tréningu umění ovládat prapor, jsme se rozhodli sestavit praporečnicko-bubenické představení.

15 let od založení skupiny Monadria a započetí naší dlouhé praporečnické dráhy, Malešovské dobývání 2005. Malešov je malá gotická tvrz, kterou její současný majitel zrekonstruoval a uvedl do původního stavu. Zde jsme poprvé předvedli ucelenou praporovou show s více druhy praporů. Od té doby se věnujeme výhradně umění praporu a každoročně předvádíme své umění na různých nejen historických slavnostech.

4 roky od vstupu na Evropskou praporečnickou scénu v italském Cori nedaleko Říma, Monádria byla pozvána na mezinárodní praporečnický festival a konferenci při příležitosti oslav 50. výročí založení nejznámější italské skupiny Rioni di Cori.

2 roky od založení Evropské konfederace praporečníků, v roce 2018 jsme jeli do německé Konstanz, kde jsme se stali jedním ze zakládajících členů ECF, která má za cíl sdružovat praporečnické spolky a skupiny a federace v Evropě.

10 let od ztráty našeho kamaráda ve zbrani i praporu, Honzy Kameše, se kterým jsme prošli dlouhou a krásnou cestu kamarádství, laskavého humoru a společných vystoupení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *